THE SMART TRICK OF کارشناسی خودرو در محل THAT NOBODY IS DISCUSSING

The smart Trick of کارشناسی خودرو در محل That Nobody is Discussing

The smart Trick of کارشناسی خودرو در محل That Nobody is Discussing

Blog Article

کارشناسی شاسی به علت حساسیت بالایی که دارد، کار هرکسی نیست. مؤکدا باید کارشناس مجرب به بررسی این قسمت بپردازد. اما شاسی ماشین کجاست؟ شاسی ماشین همان اسکلت بندی ماشین است که در مواقع سخت و تصادف از رسیدن آسیب جدی به ماشین جلوگیری می‌کند.

تست سلامت: خروجی‌های اگزوز بررسی می شوند تا اگر مشکلی وجود دارد، پیگیری شود.

در سالهای اخیر شرکت‌های سازنده خوردو برای بالا بردن ضریب امنیت سرنشینان از ایربگ‌های پرده‌ای استفاده می‌کنند.

برای رفع چنین مشکلی و در جهت کمک به افراد برای یافتن یک کارشناس حرفه‌ای، یک سامانه کشوری جامع راه اندازی نموده ایم که افراد می توانند به راحتی در آن کار کارشناسی خودرو خود را با اطمینان کامل و به طور ضمانتی ارجاع دهند.

در کارشناسی فنی مواردی مانند سلامت موتور، گیربکس، تسمه‌ها و هرزگردها، سیستم خنک‌کننده، باتری، دینام و سیستم تعلیق بررسی می‌شوند.

دانلود اپلیکیشن کارکیتا را از مارکت های روبرو دریافت کنید.

متاسفانه گاهی برخی سودجویان با فروش ماشین تصادفی به جای خودرو سالم و یا تغییر و تعویض برخی قطعات یا آپشن های خودرو در پی کلاهبرداری از خریداران معمولی خودرو ها هستند.

ارائه گزارش کامل به کارشناس ماشین صورت مکتوب و آنلاین و باضمانت کارکیتا

همه استان ها آذربایجان شرقی آذربایجان غربی اردبیل اصفهان البرز ایلام بوشهر تهران چهارمحال و بختیاری خراسان جنوبی خراسان رضوی خراسان شمالی خوزستان زنجان سمنان سیستان و بلوچستان فارس قزوین قم کردستان کرمان کرمانشاه کهگیلویه و بویراحمد گلستان گیلان لرستان مازندران مرکزی هرمزگان همدان یزد

دست کشیدن: این کار شاید ساده بنظر برسد اما نیاز به تجربه دارد. اگر روی بدنه زبری یا برجستگی احساس شود، نشانگر این است که خودرو قبلا رنگ شده است.

هزینه کارشناسی خودرو در محل با توجه به هر ماشینی متفاوت است و در واقع با توجه به نوع خودرو و شرایطی که دارد مشخص می‌شود.

با حضور کارشناسان ایران تست کار در محل دیگر نگران سواستفاده‌ها و یا زیان‌های احتمالی در خرید و فروش خودروهای کارکرده نخواهید بود.

بهترین زمان برای کارشناسی خودرو، در ساعات روز است که جزئیات خودرو به خوبی برای کارشناس قابل روئیت باشد.

اولین مرحله برای کارشناسی و تشخیص رنگ خودرو، ثبت نام در کارکیتا است. افرادی که متقاضی دریافت این خدمات هستند می توانند به عنوان مشتری در سامانه ثبت نام کنند.

Report this page